KISAČ – Festival kisačkog kulena i ove godine je opravdao očekivanja, a posetioci su imali priliku da uživaju u dobroj atmosferi i tradicionalnim specijalitetima. Međutim, ovogodišnji festival imao je i posebnu humanitarnu misiju – pomoć Teodori Martinko, koja je povređena kada je pala nadstrešnica na Železničkoj stanici u Novom Sadu.
Zahvaljujući velikom odzivu sponzora, učesnika i posetilaca, kroz tombolu i donacije prikupljeno je ukupno 300.240 dinara za Teodorino lečenje i oporavak.
Tim Festivala kisačkog kulena je i ove godine pokazao veliku humanost, a svi koji su učestvovali u organizaciji i podržali događaj mogu biti ponosni na ono što su postigli.
Organizatori festivala uputili su zahvalnost svim sponzorima, donatorima i ljudima koji su učestvovali u akciji.

















