17/07/2026
Početna strana Sport Fudbal Gosti iz Gložana bezopasni po gol Bajmočana

Gosti iz Gložana bezopasni po gol Bajmočana

Fudbaleri Budućnosti doživeli poraz od Radničkog. Tokom devedeset minuta utakmice, Gložanci nisu stvorili nijednu šansu. Nakon poraza u Bajmoku, Budućnost peta. U narednom kolu dočekuju Budućnost iz Mladenova

Radnički 1905. (B)  –  Budućnost (G)  3:0 (1:0)

BAJMOK – Šesti poraz u sezoni, doživeli su fudbaleri Budućnosti. Na gostovanju u Bajmoku, domaći Radnički pobedio je goste iz Gložana i na taj način im se revanširao za poraz iz jesenjeg dela prvenstva, kada je bilo 1:3. Vredi istaći, da je pobeda domaće ekipe potpuno zaslužena, protiv bledog i anemičnog izdanja Budućnosti na ovom gostovanju.

„Sigurno jedna od naših najslabijih igara u dosadašnjem delu sezone. Domaća ekipa je sva tri gola postigla nakon naših grešaka. Gotovo da je neverovatno kako smo grešili u ovoj utakmici. Sva tri gola naš protivnik je dao, kada smo mi gubili loptu. Sa druge strane, u napadu nismo ništa uradili. Nismo stvorili nijednu šansu. Teren je bio izvanredan. Uslovi za igru zaista fantastični. Suđenje korektno. Ovo je bio naš treći uzastopni poraz, računajući i onaj u kupu protekle srede protiv Staparaca. U sledećem prvenstvenom kolu naredne srede (15.04.) dočekujemo u Gložanu imenjaka iz Mladenova“, kaže Zoran Ratković, trener Budućnosti.

Budućnost: Oros, Hrnjez, Srnka, Žemberi (od 67. minuta Medić), Liptak (od 56. minuta Nemet), Tasić (od 46. minuta Sebastijan), Adamek (od 56. minuta Glišić), Pavlović (od 56. minuta Ćulibrk), Radivojević, Kralj, Bukva.