Ministar Nedimović u poseti poljoprivrednom gazdinstvu u Bačkom Petrovcu

Poljoprivredno gazdinstvo Jana Ušjaka u Bačkom Petrovcu

376
Foto: Opština Bački Petrovac

Ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede u Vladi Republike Srbije Branislav Nedimović u pratnji sa Čedomirom Božićem, Pokrajinskim sekretarom za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu, predsednicom Opštine Bački Petrovac Jasnom Šproh i njenim saradnicima, obišli su u utorak, 04.01. poljoprivredno gazdinstvo Jana Ušjaka u Bačkom Petrovcu koji se bavi ratarskom proizvodnjom.


Ovom prilikom je ministar razgovarao sa domaćinima kao i sa prisutnim poljoprivrednicima o aktualnim problemima kao i subvencijama koje ministarstvo ove godine za njih nudi.


Minister Nedimović v návšteve poľnohospodárskeho gazdovstva v Báčskom Petrovci

Minister poľnohospodárstva, lesníctva a vodohospodárstva Republiky Srbsko Branislav Nedimović v sprievode pána Čedomira Božića, pokrajinského tajomníka pre poľnohospodárstvo, lesníctvo a vodohospodárstvo, predsedníčky Obce Báčsky Petrovec Jasny Šprochovej a jej spolupracovníkov dnes navštívil poľnohospodárske gazdovstvo Jána Ušjaka v Báčskom Petrovci, ktorý sa zaoberá poľnohospodárskou výrobou.

Minister sa pri tejto príležitosti s hostiteľmi, ako aj s prítomnými poľnohospodármi porozprával o aktuálnych problémoch a dotáciách, ktoré pre nich ministerstvo v tomto roku ponúka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here