Významné ocenenia dvom našim inštitúciám

358
Foto: Kulpin.net

Za prítomnosti podnikateľského sveta a zástupcov rezortných ministerstiev 8. júna v Belehrade udelili tradičné ocenenia „Etnobrend godine“ za rok 2020.


V oblasti korporatívny brand, v skupine umenia a kultúry druhýkrát za sebou toto prestížne ocenenie získala Galéria insitného umenia z Kovačice. A dnes v Novom Sade Múzeum vojvodinských Slovákov z Báčskeho Petrovca dostalo ocenenie Hospodárskej komory Vojvodiny „Kapija uspeha“ za rok 2020 pre Komplex tradičnej kultúry. Blahoželáme!

Udelením uznania za kvalitu služieb Hospodárska komora Vojvodiny podporuje rozvoj turizmu vo Vojvodine už 29 rokov. Aj tentoraz udelili ocenenia a plakety „Kapija uspeha“ tým, ktorí sa v predchádzajúcom roku najviac zaslúžili o rozvoj cestovného ruchu v pokrajine. Hospodárska komora ocenila tých, ktorí sa napriek pandémii rozvíjali a ktorí sú zárukou rýchleho zotavenia domáceho cestovného ruchu „Turistický patriotizmus je úlohou nás všetkých, aby sme spoločne podporili rozvoj malých podnikateľov a miestnych spoločenstiev. Intenzívna propagácia Vojvodiny je úlohou nás všetkých,“ povedal Boško Vučurević, predseda Hospodárskej komory Vojvodiny.

Ocenenie „Etnobrand roka“ organizuje ekonomický portál Privredni.rs a Družstevný zväz Srbska a za podpory Ministerstvo poľnohospodárstva, lesného a vodného hospodárstva. Celkovo bolo v tomto roku v niekoľkých produktových kategóriách ocenených 28 spoločností, poľnohospodárskych družstiev, inštitúcií a jednotlivcov. Viac TU:

Obe uvedené ocenenia prevzali riaditeľky: Anna Žolnajová Barcová z Kovačice a Anna Séčová Pintírová z Báčskeho Petrovca.


Pogledaj: Prijave za „Vašar umetnosti“ u Bačkom Petrovcu

 

Ostavi odgovor

Molimo vas unesite komentar
Unesite vaše ime ovde