Javni poziv za građane za sufinansiranje mera energetske sanacije porodičnih kuća i stanova

U opštini Bački Petrovac

1558
Фото: Canva

BAČKI PETROVAC – Opština Bački Petrovac je raspisala Javni poziv za sufinansiranje mera energetske sanacije porodičnih kuća i stanova na teritoriji opštine Bački Petrovac za 2023. godinu.


Ukupno opredeljena sredstva za ove namene od strane Opštine Bački Petrovac i Ministarstva rudarstva i energetike su 10.000.000,00 dinara.

Korisnici bespovratnih sredstva su domaćinstva koja stanuju u porodičnim kućama i stanovima. Konkursna dokumentacija može se preuzeti na internet stranici Opštine Bački Petrovac www.backipetrovac.rs ili u uslužnom centru Opštine. Za sve dodatne informacije u vezi Javnog poziva možete se obratiti na kontakt telefon 021/2280-378 (lokal 111 – Jan Pažitnai, predsednik komisije) ili na elektronsku adresu [email protected]. Javni poziv će trajati do utroška sredstava, odnosno najduže do 31.12.2023. godine.


Verejná výzva pre občanov na spolufinancovanie opatrení energetickej sanácie rodinných domov a bytov

Obec Báčsky Petrovec vypísala verejnú výzvu na spolufinancovanie opatrení energetickej sanácie rodinných domov a bytov na území obce Báčsky Petrovec na rok 2023. Celkové prostriedky vyčlenené na tieto účely zo strany Obce Báčsky Petrovec a Ministerstva baníctva a energetiky sú 10.000.000,00 dinárov.

Užívatelia nenávratných prostriedkov sú domácnosti, ktoré bývajú v rodinných domoch a bytoch. Súbehovú dokumentáciu možno stiahnuť z webovej stránky Obce Báčsky Petrovec www.backipetrovac.rs alebo v stredisku pre služby obce. Všetky dodatočné informácie v súvislosti v verejnou výzvou môžete dostať na kontakt telefón 021/2280-378 (kl. 111 – Ján Pažitnai, predseda komisie) alebo na elektronickú adresu [email protected]

Verejná výzva bude trvať do vyčerpania prostriedkov, resp. najdlhšie do 31.12.2023.

Ostavi odgovor

Molimo vas unesite komentar
Unesite vaše ime ovde