Podela poklon paketa đacima prvacima

465
Foto: Opština Bački Petrovac

Povodom početka nove školske godine, u četvrtak i petak (22. i 23.09.), realizovana je već ustaljena podela poklon paketa u vidu školskog pribora đacima prvacima.


Na ovaj način je Opština Bački Petrovac i ove godine izašla u susret roditeljima dece koja su krenula u prvi razred osnovne škole na teritoriji ove opštine izdvojivši određena sredstva iz budžeta opštine i pripremila za njih 97 poklon pakete u vidu školskog pribora.

Pakete je đacima prvacima podelila predsednica Opštine Bački Petrovac Jasna Šproh sa svojim saradnicima, poželevši im puno uspeha i truda u školovanju, jer bez sumnje je ovaj početak škole za njih pun emocija kao i početak novog perioda života, zbog čega ostaje u sećanju za ceo život.


Odovzdanie darčekových balíkov prvákom

Pri príležitosti nového školského roka vo štvrtok a v piatok žiakom prvého ročníka boli odovzdané darčekové balíky obsahujúce školské potreby. Na tento spôsob Obec Báčky Petrovec aj tohto roku vyšla v ústrety rodičom detí, ktoré sa stali školákmi, a to na celom území našej obce. Na tieto účely obec vyčlenila určité prostriedky z rozpočtu obce a pre nich prichystala 97 darčekových balíkov obsahujúcich školské potreby.

Balíky žiakom prvej triedy odovzdala predsedníčka Obce Báčsky Petrovec so svojimi spolupracovníkmi. Pritom im zaželala veľa úspechov a námahy v školení, lebo príchod do školy je pre nich plný emócií a zároveň je to aj začiatok nového životného obdobia, ktoré zostáva v pamäti na celý život.

Ostavi odgovor

Molimo vas unesite komentar
Unesite vaše ime ovde